Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Реал відірвався від Барселони в боротьбі за чемпіонський титул в Іспанії – відео

REUTERS/Susana Vera

Реалу потрібні дві перемоги для завоювання чемпіонства

В іспанській Прімері завершився 35-й тур.

Лідер іспанської першості Реал приймав вдома Алавес, який міг забити в дебюті гри, але після удару Хоселу господарів врятувала поперечина.

Тому саме мадридська команда вийшла вперед на 11-й хвилині, коли Наварро збив у своєму штрафному Менді, а Бензема реалізував пенальті.

Згодом Реал втратив ще кілька моментів для того, щоб подвоїти рахунок, так само як і Алавес мав шанс відновити рівновагу, але в Берка не вийшов удар.

І все ж, королівський клуб досяг успіху на 50-й хвилині. Це Родріго знайшов передачею Бензема, а той — Асенсіо, який і забив другий м’яч команди.

Підсумкова перемога з рахунком 2:0 дозволила Реалу збільшити свій відрив від найближчого переслідувача Барселони до чотирьох очок за три тури до кінця розіграшу чемпіонату.

Результати 35-го туру Прімери:

Реал — Алавес 2:0
Голи: Бензема, 11 (з пенальті), Асенсіо, 50

Реал Сосьєдад — Гранада 2:3
Голи: Меріно, 47, Оярсабаль, 83 — Пуертас, 21, Сольдадо, 43, Дуарте, 88

Турнірна таблиця

У цьому ж турі Барселона в рамках каталонського дербі приймала Еспаньйол і перемогла сусідів по місту з мінімальним рахунком 1:0.