Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Реал опинився за крок від чемпіонства в Іспанії – відео

REUTERS/Jon Nazca

До кінця чемпіонату Іспанії залишилося два тури

Мадридський Реал обіграв Гранаду з рахунком 2:1 у матчі 36 туру чемпіонату Іспанії та відірвався від Барселони на чотири очки.

«Вершкові» зробили серйозну заявку на перемогу уже в дебюті гри: на 10-й хвилині Менді відкрив рахунок, а на 16-й Бензема його подвоїв.

На початку другого тайму Мачіс відновив інтригу в матчі, але Реал довів матч до перемоги. За два тури до завершення чемпіонату підопічні Зідана йдуть на першому місці, випереджаючи Барселону на чотири очки.

У інших матчах туру Алавес розійшовся миром з Хетафе — 0:0, а Реал Сосьєдад обіграв Вільярреал 2:1.