Реал обійшов Барселону та поліпшив шанси в боротьбі за чемпіонство в Іспанії – відео

Реал обійшов Барселону та поліпшив шанси в боротьбі за чемпіонство в Іспанії - відео

Модріч забив перший м’яч Реала (Фото: REUTERS/Jon Nazca)

В іспанській Ла Лізі завершився 36-й тур.

Чинний чемпіон Реал обіграв на виїзді Гранаду з результатом 4:1, завдяки чому обійшов Барселону та вийшов на друге місце.

Гості відкрили рахунок на 17-й хвилині завдяки голу Модріча, після чого в кінці першого тайму Родріго забив другий м’яч мадридців.

У другому таймі Хорхе Моліна скоротив відставання, але Одріосола та Бензема своїми результативними ударами закрили питання про переможця матчу.

Перемога дозволила Реалу скоротити відставання від лідера Атлетіко до двох очок за два тури до кінця нинішнього розіграшу іспанської Ла Ліги.

Турнірна таблиця

Напередодні Атлетіко приймав на своєму полі Реал Сосьєдад і здобув перемогу з результатом 2:1.

Редактор: Андрій Синявський