Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Реал не відпустив Барселону у відрив, Атлетіко втретє поспіль втратив очки у чемпіонаті Іспанії – відео

REUTERS/Susana Vera

Реал відстає від Барселони на два очки

Мадридські Реал та Атлетіко зіграли свої матчі у 28 турі чемпіонату Іспанії.

Атлетіко не зумів на виїзді перемогти Атлетік, зігравши внічию 1:1. Враховуючи матчі чемпіонату до карантину, «матрацники» не можуть перемогти у трьох поєдинка поспіль та займають лише шосту сходинку.

Реал стартував після тривалої перерви з перемоги над Ейбаром. «Вершкові» забили три голи у перші 37 хвилин гри — відзначилися Тоні Кроос, Серхіо Рамос та Марсело. У другому таймі гості відквитали один м’яч, але мадридці впевнено довели матч до перемоги.

Реал набрав 59 очок та відстає від Барселони на два бали.