Раніше Кремль дискредитував ПАРЄ, тепер же взявся за УЄФА, – Гопко

Раніше Кремль дискредитував ПАРЄ, тепер же взявся за УЄФА, – Гопко

Фото Миколи Тимченка, ”День”

Російська Федерація здійснює експансію світу шляхом дискредитації Парламентської асамблеї Ради Європи раніше, а зараз же – комерційної організації УЄФА.

Про це повідомила народна депутатка VIII скликання Ганна Гопко у програмі “Вечір з Миколою Княжицьким” на Еспресо.TV.

“Боротьба Росії з формою української збірної з футболу для Євро-2020 є продовженням політики Кремля, який здійснює свою гібридну війну через стратегічну корупцію. Пригадуєте, ікорну дипломатію й ті негативні рішення Ради Європи, зокрема, коли повернули російську делегацію без виконання жодних зобов’язань? Це був приклад дискредитації Парламентської асамблеї Ради Європи. Зараз це приклад дискредитації комерційної організації, якою є УЄФА, через підкуп. Ми всі бачили той контракт, коли російська компанія “Газпром” стала спонсором, і ці мільйони, які отримала УЄФА”, – зазначила Гопко.

Політикиня наголосила, очевидно, що росіяни платять гроші не для того, щоби розмістити лого. Адже “Газпром” вмонтований у пропагандистську машину Кремля, завдання якої здійснювати експансію світу Росією.

“Це фактично фальсифікація правди. Порушення можливостей України відстоювати власну ідентичність, оскільки “Слава Україні” і “Героям слава” – це наше гасло. І яке відношення це має до УЄФА. Але ми бачимо, наскільки тонко здійснюється гібридна війна через підрив довіри до міжнародних організацій через корупцію”, – повідомила Ганна Гопко.

ПолітикаРосіяСпорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.