ПриватБанк виставлять на продаж, – Шевченко

ПриватБанк виставлять на продаж, - Шевченко

Фото: Reuters

Держава готується незабаром виставити націоналізований у 2016 році Приватбанк на продаж.

Як повідомляє Укрінформ, про це в інтерв’ю GlobalCapital заявив голова Національного банку України Кирило Шевченко.

“Згідно з нашими планами ПриватБанк, найбільший банківський актив України, буде незабаром виставлено на продаж. Ми переконані, що приватизація ПриватБанку, якому належить 25% українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, у тому числі зі США та ЄС”, – сказав Шевченко.

На його переконання, “наш банківський сектор має значний потенціал для міжнародних інвесторів”. “Ми сподіваємося, що незабаром міжнародні банківські групи отримають частку власності в українських державних банках”, – зазначив глава НБУ.

Він додав, що у справі націоналізації ПриватБанку зараз ведеться близько 100 судових процесів. “Це – винятково складна справа”, – наголосив Шевченко.

При цьому він зауважив, що метою держави залишається вирішити ситуацію із ПриватБанком до кінця цього року. “Ми сподіваємося, що судові справи будуть вирішені й ми отримаємо змогу зосередитися лише на відшкодуванні активів”, – підсумував банкір.

За його прогнозами, протягом п’яти років частка держави у банківській системі знизиться з чинних 55% до 25%. “Цей процес допоможе українській банківській системі здобути більшу незалежність та сприятиме веденню банківської діяльності відповідно до ринкових принципів”, – заявив Шевченко.

Політика
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.