Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Приніс перемогу над Челсі. Британське видання назвало гол Ярмоленка найкращим у сезоні за англійський клуб — відео

Ярмоленко забив п’ять голів у сезоні (Фото: ФК Вест Хем)

Гол українського атакувального півзахисника Вест Хема Андрія Ярмоленка у ворота Челсі визнано найкращим у клубі в сезоні 2019/20 за версією британського видання Football London.

Видання відзначило гол Ярмоленка у матчі проти Челсі, який відбувся в рамках 32 туру англійської Прем’єр-ліги .

У тому поєдинку Ярмоленка вийшов на поле у другому таймі при рахунку 2:2, а на останніх хвилинах приніс Вест Хему перемогу.

ЗМІ зазначає, що гол українця було визнано найкращим не тільки через якість виконання, а й через його важливість.

Загалом Ярмоленко зіграв за Вест Хем у 23 матчах у сезоні, забивши п’ять голів.

Раніше гол Ярмоленко приніс Вест Хему нічию у матчі заключного, 38 туру англійської Прем’єр-ліги проти Астон Вілли.

Редактор: Олег Телюк