«Повірили не чуткам, а чіткій програмі». У Федерації боксу України прокоментували підтримку росіянина, який проводив турніри в Криму

«Повірили не чуткам, а чіткій програмі». У Федерації боксу України прокоментували підтримку росіянина, який проводив турніри в Криму

Умар Кремльов (Фото: Умар Кремльов via Instagram)

Виконавчий директор Федерації боксу України (ФБУ) Донатас Піскун прокоментував рішення організації підтримати кандидатуру росіянина Умара Кремльова під час виборів президента Асоціації національних боксерських федерацій (AIBA).

Слова спортивного функціонера наводить офіційний сайт ФБУ.

Так, Піскун підтвердив інформацію, що українська федерація підтримала своїм голосом Кремльова.

Виконавчий директор ФБУ зазначив, що таке рішення федерації обумовлене виключно інтересами розвитку боксу.

Піскуном було підкреслено, що за останні роки AIBA переживала кризу: асоціація накопичила багатомільйонні борги і зіпсувала відносини з Міжнародним олімпійським комітетом.

Читайте також: &nbspРосійська сторона пригрозила Усику судами в разі зриву бою проти Гассієва

«Умар Кремльов представив боксерській громадськості чіткий план погашення заборгованості і реальну програму розвитку, яка стала найефективнішою і найдоречнішою для більшості країн світу.

Можливо, у когось складається враження, що Кремльов – занадто одіозна особистість, але, повторюся, ми повірили не чуткам, а чіткій програмі кандидата, в якій велику роль було приділено налагодженню відносин з МОК, а головне – поверненню до чоловічих олімпійських змагань вагової категорії, яку забрали, на наш погляд, безпідставно”, – сказав Піскун.

Цікаво, що після анексії Росією Криму Кремльов організовував на півострові боксерські турніри. Також він виступав за організацію бою-реваншу між Усиком і росіянином Муратом Гассієвим.

Редактор: Євген Нещерет
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.