Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Польський сайт влаштував Лігу чемпіонів серед обраниць футболістів: українська дівчина легіонера Динамо перемогла росіянку

Вікторія Стецик via Instagram

Вікторія Стецик зустрічається з Томашем Кендзьорою з Динамо

Українська дівчина легіонера Динамо Томаша Кендзьори перемогла росіянку в Лізі чемпіонів серед дружин і подруг гравців, яку у вигляді опитування проводить польський таблоїд Super Express.

Редакція порталу звела пасію футболіста київського клубу Вікторію Стецик в 1/16 фіналу з дружиною захисника московського Локомотива Мацея Рибуса Ланою.

За визнанням сайту, боротьба між дівчатами вийшла рівною, і за півгодини до завершення голосування була нічия, але українка на якусь дещицю випередила росіянку.

“Ми відібрали 32 претендентки, які змагатимуться за кубковою системою. Як і в плей-офф футбольної Ліги чемпіонів, тільки переможець проходить з кожної пари. Почнемо з 1/16 фіналу, а потім – 1/8, чвертьфінал, півфінал і фінал”, – пояснила редакція.

Нещодавно Кендзера заявив, що Шахтар і Динамо не мали б собі рівних у чемпіонаті Польщі, а такі клуби як Олександрія та Зоря були б вгорі турнірної таблиці, тоді як інші були б приблизно на одному рівні.

Раніше він назвав дивним російську мову спілкування в київській команді. За його словами, має бути неприємно, що в Україні говорять іншою мовою.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.