П’ятою через себе. В Англії був забитий приголомшливий гол — відео

Для Сема цей гол виявився другим у матчі (Фото: Ritchie Sumpter via Twitter)

Форвард Ноттс Каунті Еліша Сем відзначився неймовірно красивим голом у матчі Трофея Футбольної Асоціації Англії проти Оксфорд Сіті.

На 73-й хвилині після навісу з лівого флангу 23-річний нападник господарів приловчився пробити п’ятою через себе.

Удар ізраїльтянина виявився не тільки ефектним, але і ефективним. М’яч опустився точно за спину воротарю Оксфорд Сіті.

Для Сема цей гол виявився другим у матчі. На 49-й хвилині зустрічі він зробив рахунок 1:1.

Сам матч завершився перемогою Ноттс Каунті з результатом 3:1. Команда Сема вийшла до півфіналу турніру.

Раніше в матчі 23-го туру Другої англійської ліги з футболу (четвертий за силою дивізіон країни) Челтенхем – Ньюпорт Каунті воротар гостей Том Кінг забив гол ударом через все поле.

Редактор: Євген Нещерет