Олімпійські ігри в Токіо мають відбутися у 2021 році

Олімпійські ігри в Токіо мають відбутися у 2021 році

Фото: Reuters

Літні Олімпійські ігри в Токіо, перенесені раніше через коронавірус, відбудуться у 2021 році.

Про це заявив голова Олімпійського міжфедерального комітету Бельгії П’єр-Олів’є Бекерс, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми переконані в тому, що ігри відбудуться у 2021 році, або не відбудуться взагалі”, – пояснив він.

За його словами, “немислимо” так довго тримати проект подібного масштабу в невизначеному стані, якщо враховувати розміри витрат і кількість залучених до нього людей.

“Ми не можемо передбачати перенесення (ігор – ІФ) вдруге”, – наголосив він.

Водночас він висловив оптимізм щодо перспектив організації Олімпійських ігор в Токіо, відкинувши припущення, що глядачів на них не допускатимуть. Однак він зазначив, що право остаточного рішення залишається за японською стороною.

Говорячи про літні Олімпійські ігри 2024 року в Парижі, координаційну комісію яких при Міжнародному олімпійському комітеті очолює Бекерс, він розповів про плани провести ігри “інакше”. Він пояснив, що ігри 2024 року мають бути “економічно сумліннішими, прийнятними для всіх, природозбережними і корисними для суспільства”.

“Ми маємо боротися з гігантизмом”, – резюмував він

Довідка «Дня»: раніше японські ЗМІ повідомили, що організатори Олімпійських ігор в Токіо стежитимуть за ситуацією з коронавірусом до наступної весни, щоб ухвалити рішення проводити ігри.

У березні Міжнародний олімпійський комітет і уряд Японії через пандемію коронавірусу перенесли на рік проведення Олімпійських ігор, відкриття яких спершу було заплановано на 24 липня 2020 року.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.