ОБСЄ зафіксувала “Гради” і танки РФ, розміщені з порушенням лінії відведення

ОБСЄ зафіксувала "Гради" і танки РФ, розміщені з порушенням лінії відведення

Фото: osce.org

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що незаконні збройні формування Російської Федерації свідомо не виконують Мінські угоди та постійно порушують чинні домовленості щодо відведення важкого озброєння від лінії розмежування. 

Про це повідомляє пресцентр ООС.

За даними звіту Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, опублікованого 26 травня, на непідконтрольних урядові України територіях було зафіксовано озброєння з порушенням ліній відведення. Так, поблизу селища Софіївка було помічено десять танків збройних формувань РФ.

Окрім цього, на передодні Місія повідомляла про такі ж порушення неподалік населеного пункту Тернове Донецької області. Там були розміщені 122-мм реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град», три самохідні гаубиці 2С1 «Гвоздика» та сім гаубиць невстановленого типу. Крім того, за межами місць зберігання озброєння виявлено вісімнадцять танків окупаційних військ.

З метою приховування своїх злочинних дій, загарбники систематично перешкоджають діяльності СММ ОБСЄ та відмовляють у доступі патрулям Місії, посилаючись на протидію розповсюдженню Covid-19  або на необґрунтовані накази їхніх командирів.

Російські окупанти вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей та відверто нехтують взятими на себе зобов’язаннями в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи щодо відведення важкого озброєння по всій лінії розмежування сторін.

 

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.