Німецька Бундесліга. Баварія вийшла в лідери, кривдник Шахтаря програв

Баварія обіграла Байєр (Фото: REUTERS / Bernd Thissen)

У центральному матчі 13-го туру німецької Бундесліги Байєр і Баварія зіграли внічию з рахунком 1:1.

Леверкузенці вийшли вперед на 14-й хвилині зустрічі завдяки голу Патріка Шика. Мюнхенці змогли зрівняти рахунок перед самою перервою – забитим м’ячем відзначився новоспечений найкращий футболіст світу за версією ФІФА Роберт Левандовськи.

А перед самим фінальним свистком поляк приніс своїй команді перемогу, оформивши дубль.

Менхенгладбахська Боруссія, яка в двох матчах Ліги чемпіонів розгромила донецький Шахтар, зазнала поразки від Хоффенхайма.

В інших матчах дня РБ Лейпциг вдома несподівано поділив очки з Кельном, а Айнтрахт, Вердер і Армінія обіграли відповідно Аугсбург, Майнц і Шальке-04.