Німеччина передала Україні 1,5 млн доз вакцини AstraZeneca

Німеччина передала Україні 1,5 млн доз вакцини AstraZeneca

Фото: Reuters

Посол Федеративної республіки Німеччина в Києві Анка Фельдгузен у суботу передала міністру охорони здоров’я України Віктору Ляшку як термінову допомогу в боротьбі з пандемією 1,5 млн доз вакцини AstraZeneca на загальну суму приблизно 6 млн євро.

“Посол Анка Фельдгузен передала сьогодні (21 серпня) 1,5 мільйона доз вакцини AstraZeneca міністру охорони здоров’я України Віктору Ляшку. Вартість цих доз становить приблизно 6 млн євро. Транспортні витрати були покриті в рамках Механізму цивільного захисту ЄС (UCPM)”, – сказано в прес-релізі посольства, оприлюдненому в суботу ввечері.

Передача відбулася напередодні візиту федерального канцлера Ангели Меркель до Києва. Наголошується, що Канцлер Меркель раніше пообіцяла ці дози вакцини президенту України Володимиру Зеленському як термінову допомогу в боротьбі з коронавірусною пандемією.

“З початку пандемії Німеччина солідарно стоїть пліч-о-пліч з Україною і надала їй апарати штучної вентиляції легенів, маски і медичне обладнання загальною вартістю 76 млн євро. Німеччина надає підтримку в боротьбі з пандемією загальним обсягом 2,2 млрд євро, більша частина цієї суми надається для глобальної ініціативи COVAX”, – сказано в документі.

КоронавірусЄС
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.