Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Нереалізований пенальті Малиновським коштував Аталанті перемоги над Міланом у чемпіонаті Італії – відео

Малиновський не реалізував пенальті на 26-й хвилині (Фото: REUTERS/Daniele Mascolo)

У матчі 36 туру чемпіонату Італії Аталанта розійшлася миром 1:1 з Міланом.

Мілан відкрив рахунок на 14-й хвилині завдяки чудовому удару Чалханоглу зі штрафного. Уже через 12 хвилин Аталанта мала можливість зрівняти рахунок, але український півзахисник команди Руслан Малиновський не реалізував пенальті.

Все-таки клубу із Бергамо вдалося забити гол у ворота гостей. На 34-й хвилині Сапата отримав м’яч у штрафному суперника та з близької відстані розстріляв ворота.

Матч у підсумку завершився внічию 1:1. За два тури до завершення чемпіонату Аталанта продовжує займати друге місце, а Мілан — шосте.

Мілан — Аталанта 1:1
Голи: Чалханоглу, 14 — Сапата, 34
На 26-й хвилині Малиновський не реалізував пенальті

У попередньому турі чемпіонату Італії Аталанта перемогла Болонью 1:0, а Мілан — Сассуоло 2:1.