Нападник збірної України переможним голом зробив свій клуб суперником Динамо в Лізі чемпіонів — відео

Яремчук забив ударом з пенальті (Фото: ФК Гент via Twitter)

Суперником Динамо в раунді плей-оф Ліги чемпіонів став бельгійський Гент, за який виступають гравці збірної України Роман Яремчук, Ігор Пластун та Роман Безус.

Бельгійська команда приймала в 3-му раунді відбору кваліфікації турніру австрійський Рапід і перемогла з рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок на 36-й хвилині, коли відзначився Дорш. На 59-й хвилині вони зміцнили свою перевагу завдяки реалізованому Яремчуком пенальті.

Все, що зуміли гості в півгодини з гаком що залишилися — забити один м’яч зусиллями Деміра, тому гол українця виявився переможним.

Яремчук зіграв в основі та був замінений на 89-й хвилині. Безус з’явився на полі наприкінці години гри, а Пластун весь матч провів у запасі.

Результати 3-го раунду відбору Ліги чемпіонів:

Гент — Рапід Відень 2:1

Голи: Дорш, 36, Яремчук, 59 (з пенальті) — Демір, 90

ПАОК — Бенфіка 2:1
Голи: Яннуліс, 63, Живкович, 75 — Р. Сілва, 90+4

В ще одному матчі цієї стадії Ліги чемпіонів Динамо з рахунком 2:0 перемогло на своєму полі АЗ і також вийшло в раунд плей-офф турніру.

Редактор: Андрій Синявський