Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Модель розповіла, як опинилася в номері з футболістами збірної Англії в готелі команди — фото

Гуннарсдоттір була фіналісткою конкурсу краси-2019 в Ісландії (Фото: Надя Сіф Ліндал Гуннарсдоттір via Instagram)

Ісландська модель Надя Сіф Ліндал Гуннарсдоттір розповіла, як їй вдалося потрапити в номер до футболістів збірної Англії Мейсона Грінвуда та Філа Фодена в готелі команди.

У коментарі Daily Mail фіналістка конкурсу краси-2019 в Ісландії зізналася, що познайомилася з Грінвудом за два дні до їх приїзду до її країни на матч з місцевою збірною в рамках Ліги націй.

За її словами, гравець Манчестер Юнайтед запросив 20-річну дівчину разом з її 19-річною подругою Ларою Клаусен після гри в готель збірної Англії, а проблему, як провести їх в закритий готель, пообіцяли взяти на себе.

Гуннарсдоттір, яка потім виклала фото хлопців в соцмережах, додала, що компанія провела хороший вечір разом, знайомлячись один із одним. На питання, наскільки вони зблизилися з гравцями, модель відповіла, що ті “були ідеальними джентльменами”.

Фото: Надя Сиф Ліндал Гуннарсдоттір via Instagram

Як повідомляє таблоїд, футболісти збірної Англії мали “непристойну розмову” мінімум з чотирма ісландськими дівчатами, обговорюючи їх прихід до них у готель. За словами однієї з них, Аніти Гуннарсдоттір, вона також фліртувала з гравцями, але відмовилася їхати до них в готель.

Напередодні Фоден і Грінвуд були відраховані зі складу збірної Англії за те, що порушили карантин і внутрішній режим команди, привівши в готель, де базувався колектив, двох дівчат. Примітно, що Фоден, в якого є однорічний син, має тривалі відносини, а Грінвуд розлучився з дівчиною в травні.

Редактор: Андрій Синявський
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.