Мірча Луческу став головним тренером ФК “Динамо” Київ

Мірча Луческу став головним тренером ФК "Динамо" Київ

Фото: fcdynamo.kiev.ua

Новим головним тренером футбольного клубу «Динамо» призначений відомий румунський фахівець Мірча Луческу.

Про це повідомляє пресслужба ФК “Динамо” Київ.

“Хочу представити Мірчу Луческу, одного з найкращих тренерів у світі. Сподіваюся, що з приходом його тренерської команди відродяться переможні традиції київського «Динамо», він завоює багато титулів, і вболівальники будуть оцінювати Мірчу за його результатами. Успіхів йому, удачі! А всім, чим можу, я йому допоможу”, – сказав президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс.

Мірча Луческу розповів, що скучив за Україною та хотів повернутися в країну, де в нього були успішні результати.  

“Тут у мене були дуже хороші стосунки з уболівальниками. Я вдячний долі за те, що я прийшов до клубу з великими традиціями, талановитими футболістами. І я впевнений, що разом ми будемо плідно працювати. Я вірю в те, що моєю роботою тут будуть задоволені, так само як і тими результатами, яких я досягну на чолі «Динамо». Я вдячний за надану мені довіру президенту клубу, а також уболівальникам, які довіряють мені команду з такими великими традиціями”, – розвовів Луческу.

Нагадаємо, що свою тренерську кар’єру Луческу розпочав у сезоні 1979/1980. З того часу він працював у більш ніж десяти клубах і національних збірних, ставши одним із найбільш титулованих тренерів у світі. Серед країн, у яких працював у якості тренера Луческу – Румунія, Італія, Туреччина, Україна. До слова, київський клуб – не перше «Динамо» у футбольній біографії румунського наставника. Свого часу він починав ігрову кар’єру в бухарестському «Динамо», яке згодом тренував.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.