Мілевський — про Луческу в Динамо: «Не розумію, як він міг очолити команду»

Мілевський — про Луческу в Динамо: «Не розумію, як він міг очолити команду»

Мілевський вважає, що зараз рівень гравців Динамо гірше, ніж був раніше (Фото: Динамо-Брест via Facebook)

Екснападник Динамо Артем Мілевський прокоментував роботу призначеного минулого літа наставника київської команди Мірчі Луческу.

В ефірі свого YouTube-каналу футболіст білоруського Динамо-Брест заявив, що зараз у гравців київського клубу, напевно, не той рівень, який був.

На його думку, цьому поколінню гравців “треба додавати, тренуватися, рости, домагатися результатів на євроарені, конкурувати з Шахтарем”.

Читайте також: &nbsp«Засуньте собі свої коменти далеко». Мілевський відреагував на критику хейтерів

“В них зараз новий тренер – Мірча Луческу. Що я можу сказати… Я не те, що проти нього, просто не розумію, як він міг очолити команду. Те, що він хороший фахівець, – питань немає. А як він міг очолити Динамо після Шахтаря – для мене це незрозуміло”, – додав Мілевський.

Читайте також:

Мілевський — про Луческу в Динамо: «Не розумію, як він міг очолити команду»

«Завали є**ло». Мілевський відповів на заклики підтримати експрессекретаря свого клубу, засуджену за акції протестів у Білорусі

Розмірковуючи про різницю між своїми колишнім і нинішнім клубами, нападник заявив, що вона величезна, згадавши, що в їх очній товариській зустрічі Динамо-Брест програв 0:3, але, додав він, у білоруському клубі “колектив був і залишається більш сильним”, тоді як в українському – вони “дружили купками”.

Раніше, вперше коментуючи призначення Луческу головним тренером Динамо, Мілевський відзначив: “Я ж казав!!! 2020-й рік – темні часи”.

Редактор: Андрій Синявський
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.