Масове тестування населення на COVID-19 почалося у Пекіні

Масове тестування населення на COVID-19 почалося у Пекіні

Фото: Reuters

Кампанія комплексного повсюдного тестування населення китайської столиці на предмет виявлення інфікованих COVID-19 розгорнута в Пекіні. 

Про це повідомив заступник завідувача оргвідділу Пекінського міськкому КПК Чжан Цян, передає Інтерфакс-Україна.

Цей захід продиктований новим спалахом інфекції, яка почала поширюватися в місті з 11 червня. На сьогодні вже виявлено 205 носіїв вірусу, зазначив чиновник на прес-конференції.

Передусім тестуванню підлягають працівники 36 найбільших ринків і підприємств харчування, які є групою підвищеного ризику в плані поширення захворювання.

Загалом із 11 червня проби на вірус взяті вже у 2 млн 297 тис. людей з 20-мільйонного населення столиці.

Перший заражений був виявлений в Пекіні 11 червня на столичному оптовому продовольчому ринку “Сіньфаді” в міському районі Фентай.

У міру зростання числа інфікованих влада Пекіна з вівторка ввела другий рівень реагування на надзвичайні ситуації і масштабні обмежувальні заходи. Скасовано тисячі авіарейсів між Пекіном та іншими районами Китаю, введено заборону на виїзд за межі міста таксі, столична влада закликала всіх жителів відмовитися від “поїздок не першої необхідності” і залишатися вдома. Закрито всі початкові та середні школи столиці, учні перейшли на дистанційний режим навчання, припинена робота університетів, всіх розважальних і спортивних об’єктів.

У районі Фентай введено “режим воєнного часу”, в мікрорайонах, розташованих поблизу ринку “Сіньфаді”, введено жорсткі карантинні заходи.

Водночас пекінська влада повідомила, що місто не буде блоковано, як це мало місце на початку року в Ухані, який вважається епіцентром поширення коронавірусу.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.