Манчестер Юнайтед став головним потенційним переслідувачем Ліверпуля в англійській Прем’єр-лізі

Манчестер Юнайтед став головним потенційним переслідувачем Ліверпуля в англійській Прем'єр-лізі

МЮ забив три м’ячі у ворота Шеффілд Юнайтед (Фото: REUTERS/Peter Powell)

В англійській Прем’єр-лізі (АПЛ) завершився 13-й тур.

Манчестер Юнайтед переграв на виїзді Шеффілд Юнайтед і піднявся на шосте місце. За умови перемоги над Бернлі в матчі в запасі МЮ й зовсім зайняв би другий рядок з відставанням у два бали від лідера Ліверпуля.

Примітно, рахунок вже на 5-й хвилині відкрили господарі – відзначився Макголдрік. Щоб відігратися, гостям знадобилася третина години гри, коли забив Рашфорд.

Через шість хвилин Марсьяль вивів Юнайтед уперед, а на початку другого тайму той же Рашфорд збільшив перевагу своєї команди.

В результаті Шеффілд Юнайтед вдалося тільки звести відставання до мінімуму завдяки голу того ж Макголдріка на 87-й хвилині – 2:3.

До цього туру потенційно другою командою чемпіонату була Астон Вілла, але її домашня осічка з Бернлі поки що залишає її 11-ю в таблиці – 0:0.

Результати 13-го туру АПЛ:

Шеффілд Юнайтед – Манчестер Юнайтед 2:3
Голи: Макголдрік, 5, 87 – Рашфорд, 26, 51, Марсьяль, 33

Астон Вілла – Бернлі 0:0

Турнірна таблиця

Напередодні Ліверпуль драматично переміг Тоттенхем із рахунком 2:1 і став лідером англійської Прем’єр-ліги.

Редактор: Андрій Синявський