Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Манчестер Юнайтед скоротив відставання від Челсі в англійській Прем’єр-лізі – відео

Mike Hewitt/Pool via REUTERS

Бруну Фернандеш зробив дубль

У 32-му турі англійської Прем’єр-ліги Манчестер Юнайтед із рахунком 3:0 переміг на виїзді Брайтон.

Гості вийшли вперед вже на 16-й хвилині матчу. Це Мейсон Грінвуд увійшов у штрафну справа, «розгойдав» візаві та відправив снаряд у ближній кут.

Не минуло й півгодини після початку гри, як рахунок став 0:2. Після комбінації МЮ м’яч потрапив до Бруну Фернандеша, який рикошетом від суперника відправив м’яч у той же кут.

На 50-й хвилині гостям вдалося забити третій м’яч. В результаті контратаки Грінвуд накинув м’яч Фернандешу, який ударом з льоту зробив результат розгромним.

Перемога дозволила Манчестер Юнайтед обійти Вулверхемптон і вийти на п’яте місце. На два очки з грою в запасі МЮ випереджає Челсі, який займає останню, четверту сходинку в зоні Ліги чемпіонів.

Брайтон — Манчестер Юнайтед 0:3
Голи: Грінвуд, 17, Фернандеш, 29, 50

У матчі 31-го туру англійської Прем’єр-ліги Челсі з рахунком 2:1 обіграв Манчестер Сіті, завдяки чому Ліверпуль достроково став чемпіоном — вперше з 1990 року та в 19-й раз у своїй історії. Більше тільки у Манчестер Юнайтед — 20.