Манчестер Сіті розглядає можливість купівлі Мессі – ЗМІ

Барселона може продати Мессі для перебудови команди (Фото: REUTERS/Rafael Marchante)

Манчестер Сіті оцінює можливість купівлі зіркового футболіста Барселони Ліонеля Мессі без порушення правила фінансової беззбитковості клубів на тлі чуток про його трансфер, повідомляє ESPN.

За інформацією джерела, англійський клуб розуміє, що угоду буде складно провести, але хоче бути готовим до такої можливості і тому вивчає витрати, які виникнуть, якщо Барселона погодиться продати гравця за розумною ціною.

Читайте також:
Нова зірка. Барселона визначилася із заміною для Мессі – медіа

Офіційна позиція каталонців, пише портал, полягає в тому, що Мессі не продається, і всім зацікавленим в його купівлі доведеться заплатити прописані в його контракті 700 млн євро.

У той же час, повідомляє ресурс, ряд членів правління готовий продати 33-річного нападника, якщо він продовжить наполягати на трансфері, а гроші будуть вкладені в перебудову команди.

Повідомлялося, що Мессі прийняв рішення з приводу своєї подальшої кар’єрі і найближчим часом повинен зробити офіційну заяву щодо того, чи залишиться він в Барселоні, або ж покине клуб.

Раніше ЗМІ дізналися, що Мессі під час зустрічі з новим головним тренером Барселони Роналдом Куманом повідомив, що не впевнений щодо свого майбутнього в клубі.

Редактор: Андрій Синявський
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.