Манчестер Сіті на останніх хвилинах вирвав перемогу над Дортмундом у першому матчі ¼ фіналу Ліги чемпіонів — відео

Манчестер Сіті здобув перемогу без Олександра зінченка у складі (Фото: Манчестер Сіті via Instagram)

Манчестер Сіті вдома переміг Боруссію Дортмунд з рахунком 2:1 у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

«Містяни» відкрили рахунок на 19-й хвилині, коли Де Брюйне замкнув простріл Ріяда Мареза.

Гостям вдалося зрівняти рахунок на 84-й хвилині — з пасу Ерлінга Голанда забив Марко Ройс.

Однак втримати виїзну нічию «джмелям» не вдалося. На 90-й хвилині перемогу Манчестер Сіті приніс Філ Офден

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко провів весь матч на лаві запасних.

Манчестер Сіті — Боруссія Дортмунд 2:1
Голи: Де Брюйне, 19, Фоден, 90 — Ройс, 84

У іншому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів Реал вдома переміг Ліверпуль з рахунком 3:1.