Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Малиновський красивим голом та двома асистами допоміг своїй команді розгромити суперника у чемпіонаті Італії – відео

REUTERS/Alessandro Garofalo

Малиновський забив у другому матчі поспіль

Український легіонер італійської Аталанти Руслан Малиновський голом-красенем та двома гольовими передачами допоміг своїй команді розгромно перемогти Брешію з рахунком 6:2 у матчі 33 туру Серії А.

Малиновський вийшов у старті та відзначився результативною дією уже в самому дебюті гри, віддавши на другій хвилині гольову передачу на Пашаліча, який відкрив рахунок у матчі. Після цього Брешії вдалося зрівняти рахунок, але де Рон знову вивів Аталанту вперед.

На 28-й хвилині Малиновський завдав гарматного удару з-за меж штрафного та влучив точно у кут воріт, забивши третій гол у ворота гостей. Клуб із Бергамо забив ще один гол до перерви та пішов відпочивати за рахунку 4:1 на свою користь.

Після перерви домінування господарів продовжилося, а українець знову відзначився гольовим пасом. На 55-й хвилині він вдруге вивів на ударну позицію Пашаліча, який зробив рахунок 5:1.

На цьому голи у матчі не закінчилися. На 58-й хвилині Пашаліч оформив хет-трик, а наприкінці матчу Шпалек відквитав один гол, встановивши на табло рахунок 6:2.

Аталанта набрала 70 очок та вийшла на друге місце, однак конкуренти ще свої матчі у турі не зіграли.

Аталанта — Брешія 6:2
Голи: Пашаліч, 2, 55, 58, де Рон, 25, Малиновський, 28, Сапата, 30 — Торрегросса, 8, Шпалек, 83

Турнірна таблиця

У минулому турі Серії А Руслан Малиновський відзначився голом у матчі проти Ювентуса (2:2).