Львів’яни вийшли на підтримку протестуючих в Білорусі

Львів’яни вийшли на підтримку протестуючих в Білорусі

Фото: Павло Паламарчук, “День”

Кілька десятків активістів прийшли сьогодні на акцію «Жыве Беларусь!» у Львові. Проходила вона під консульством Білорусі.

Основний посил людей був висловити свою підтримку тим, хто насмілився вийти протестом проти влади Олександра Лукашенка в Білорусі. Тому в багатьох людей були білоруські та українські прапори. Також активісти мали плакати із написами про підтримку білорусів.

«Існують базові цінності. Вони первинні та визначальні – свобода, суверенітет особистості, влада, як представництво народу. Їхня оцінка не може залежати від симпатії чи антипатії до протестувальників. Те, що відбувається у Білорусі – неприпустимо. Неприпустимо, починаючи зі зняття з виборів та ув’язнення кандидатів в СІЗО. Вчора, судячи за всіма ознаками, відбулись просто масові фальсифікації на виборах. А вночі – неправомірне застосування сили до мітингуючих. Вже є жертви і багато постраждалих», – зазначили організатори акції.

Львів’яни вийшли на підтримку протестуючих в Білорусі

Львів’яни вийшли на підтримку протестуючих в Білорусі

За їх словами, саме це зараз найголовніше. Це ті речі, проти яких стояли два Майдани. І саме це повинно визначати наше відношення та нашу позицію.

«На жаль, ми не можемо чимось конкретним допомогти білорусам у їхній боротьбі. Але ми можемо вийти та виразити свою підтримку протестувальникам та побажати їм успіху в боротьбі за свій вибір та свою свободу», – додали вони.

Також на акції були присутні і кілька білорусів. Вони висловили подяку присутнім за цю підтримку.

Павло Паламарчук, “День”, Львів

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.