Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Ліверпуль втратив очки у дербі, Челсі здобув вольову перемогу. Результати англійської Прем’єр-ліги

Jon Super/Pool via REUTERS

Ліверпуль та Евертон голів не забивали

Відбулися три матчі 30 туру англійської Прем’єр-ліги.

Ліверпуль розійшовся миром у мерсисайдському дербі з Евертоном. У першому таймі команди мали небагато моментів, аби забити, а в другій половині зустрічі перемогу могли вирвати як господарі, так і гості. Зокрема, Ліверпуль врятувала стійка після удару Девіса, а наприкінці матчу Пікфорд врятував Евертон після удару Фабіньо під перекладину.

У підсумку матч завершився внічию 0:0, а Ліверпуль продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті.

Челсі полоскотав неври свої шанувальникам, пропустивши гол у першому таймі, але у другій 45-хвилинці Пулішич та Жиру принесли лондонцям три очки.

У ще одному матчі дня Ньюкасл вдома легко розібрався з Шеффілд Юнайтед — 3:0.

Турнірна таблиця

Напередодні Арсенал програв Брайтону (1:2), а Вест Хем поступився Вулверхемптону (0:2).