Ліверпуль на останніх хвилинах втратив перемогу у матчі англійської Прем’єр-ліги

Ліверпуль на останніх хвилинах втратив перемогу у матчі англійської Прем'єр-ліги

Ліверпуль посідає шосте місце в АПЛ (Фото: REUTERS/Paul Ellis)

Ліверпуль зіграв внічию 1:1 з Лідсом у матчі 32 туру англійської Прем’єр-ліги.

Ліверпуль відкрив рахунок на 31-й хвилині, коли Садіо Мане відправив м’яч у сітку після пасу Трента Александер-Арнольда.

Мерсисайдський клуб був близький до перемоги, але на 87-й хвилині Дієго Льоренте після розіграшу кутового ударом головою приніс Лідсу нічию.

Ліверпуль перервав триматчеву переможну серію та посідає шосте місце.

Переможна серія Лідса до цього матчу також тривала три поєдинки. Підопічні Марсело Б’єлси розмістилися на 10-й сходинці.

Лідс — Ліверпуль 1:1
Голи: Льоренте, 87 — Мане, 31

Турнірна таблиця

Напередодні Манчестер Юнайтед переміг Бернлі (3:1), а Арсенал втратив очки в грі з Фулхемом (1:1).