Лікаря Марадони звинуватили у ненавмисному вбивстві

Лікаря Марадони звинуватили у ненавмисному вбивстві

Фото: Reuters

Аргентинська влада почала розслідування стосовно лікаря Леопольдо Луці, який лікував недавно померлого футболіста Дієго Марадону. Прокуратура перевіряє версію, що його смерть могла стати наслідком недбалості медика.

Як повідомляє аргентинський телеканал Todo Noticias, лікарю вже оголосили підозру в ненавмисному вбивстві, проте ця інформація поки що офіційно не підтверджена, інформує hromadske.

«Вчора (28 листопада — ред.) розслідування і збір доказів були продовжені, ми збирали заяви різних людей, в тому числі прямих родичів покійного. На основі вже отриманих доказів ми визнали за необхідне вимагати проведення обшуків в будинку й офісі лікаря Леопольдо Луці», — цитує видання заяву аргентинських прокурорів.

ЗМІ вказує, що співробітники прокуратури Аргентини провели обшуки в будинку і приватній клініці Луці, намагаючись зібрати докази у справі й встановити, чи не було в діях лікаря недбалості.

Доньки Марадони нібито зажадали надати їм відомості про те, які медичні препарати приймав їхній батько.

Ще в четвер, 26 листопада, адвокат Марадони Матіас Морлі заявив, що вимагатиме проведення повного розслідування обставин смерті футболіста і звинуватив співробітників служби швидкої допомоги в повільній реакції на виклик.

«Швидка їхала більше пів години — це просто злочинна дурість», — йшлося у його заяві у Twitter.

Є підозри, що умови реабілітації Марадони після операції в його будинку не відповідали необхідним вимогам, в тому числі там не було дефібрилятора і постійної присутності медиків, які спеціалізуються на лікуванні алкоголізму і наркоманії. Прокурори також цікавляться, як часто Луці відвідував футболіста в його будинку.

Видання BBC цитує заяву лікаря Марадони Леопольдо Луці. На пресконференції в неділю він зі сльозами на очах заявив, що ні в чому не винен і що співпрацює зі слідством.

«Я був абсолютно приголомшений, коли Дієго помер. Я приїхав на місце, там вже працювали співробітники прокуратури. Весь цей час я був готовий з ними говорити», — розповів він.

Він запевняє, що медичної помилки не було, з Дієго стався непередбачений випадок — інфаркт. Для такого пацієнта як він, мовляв, це найперше, що могло трапитися.

За словами Луці, у Марадони були складні відносини з медиками: Дієго ненавидів лікарів і психологів. Хоч з ним нібито було інакше, тому що Луці, мовляв, був з ним дуже щирим. Лікар також заявив, що після успішної операції на головному мозку не займався його лікуванням.

«Що стосується мене, то я нейрохірург і моя робота була завершена. Я з ним закінчив. Хочете знати, в чому я винен? У тому, що любив його, що про нього дбав. У тому, що продовжив йому життя і до самого кінця намагався зробити її краще», — додав він.

Аргентинський футболіст Дієго Марадона помер 25 листопада у віці 60 років від зупинки серця. Після звістки про його смерть в Аргентині оголосили триденний траур.

 

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.