Лестер переміг Челсі і став лідером англійської Прем’єр-ліги — відео

Лестер переміг Челсі і став лідером англійської Прем'єр-ліги — відео

Лестер забив обидва голи в першому таймі (Фото: REUTERS/Tim Keeton)

Лестер переміг Челсі з рахунком 2:0 у 18 турі англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) та став лідером чемпіонату.

Обидва голи Лестер забив у першому таймі: на 6-й хвилині відзначився Вілфред Ндіді, а на 41-й перевагу «лисиць» подвоїв Джеймс Меддісон.

У другому таймі нападник Челсі Тімо Вернер відправив мяч у сітку воріт господарів, але арбітр скасував гол через офсайд. Таким чином, Лестер здобув перемогу, яка дозволила йому стати лідером АПЛ.

Підопічні Брендана Роджерса вийшли на перше місце, випередивши на одне очко Манчестер Юнайтед, однак у «червоних дияволів» є гра у запасі.

Також потенційно випередити Лестер може і Манчестер Сіті, який відстає від нього на три очки, але має два матчі в запасі.

Лестер — Челсі 2:0
Голи: Ндіді, 6, Меддісон, 41

Турнірна таблиця

Повідомлялося, що український нападник Вест Хема Андрій Ярмоленко гольовим пасом допоміг своєму клубу перемогти Вест Бромвіч (2:1) у матчі 18 туру англійської Прем’єр-ліги.