Кулеба висловив задоволення емоційною реакцією Лаврова щодо Кримської платформи

Кулеба висловив задоволення емоційною реакцією Лаврова щодо Кримської платформи

Фото з архіву “Дня”

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба задоволений учорашньою нервовою реакцію очільника зовнішньополітичного відомства РФ на Кримську платформу.

Як повідомляє “Укрінформ”, про це Кулеба заявив на онлайн-брифінгу в п’ятницю.

«Учора Сергій Лавров, міністр закордонних справ Російської Федерації, незаконно відвідав український Крим. Там він зробив низку гнівних заяв про Кримську платформу – назвав її «шабашем», «збіговиськом». Я, не буду приховувати, задоволений цією нервовою реакцією. Як казав Махатма Ганді: «Спочатку вони вас ігнорують, потім вони з вас сміються, потім починають з вами боротися, а потім ви перемагаєте», – сказав Кулеба.

За його словами, РФ успішно подолала перші дві стадії і наразі перебуває на третій – активно з нами бореться.

«А четверта стадія обов’язково буде, і це буде стадія української перемоги і повернення українського Криму”, – переконаний глава української дипломатії.

Як повідомлялося, загальна кількість учасників установчого саміту Кримської платформи зросла до 40.

Кримська платформа – новий консультативний та координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, відповіді зростаючим безпековим викликам, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини та захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети – деокупації Криму та повернення його Україні.

Інтервенція РосіїКримПолітика
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.