Кубок світу з біатлону. Українки не потрапили в топ-10 гонки переслідування в Обергофі

Юлія Джима стартувала 11-ю, а фінішувала 14-ю (Фото: biathlon.com.ua)

Відбулася жіноча гонка переслідування на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі.

Юлія Джима вдало стартувала у гонці, не зробивши жодного промаху на перших двох вогневих рубежах, але потім українка була не такою точної при стрільбі і заробила три кола штрафу, фінішувавши у підсумку 14-ю.

Ще одна представниця України Олена Підгрушна завершила гонку на 39-му місці.

Перемогу, попри два промахи, здобула норвежка Тіріль Екгофф, другою фінішувала її співвітчизниця Марте Олсбю-Ройселанн, а бронзу завоювала австрійка Ліза Тереза Хаузер.

Результати гонки:

1. Тіріль Екгофф (Норвегія) — 32.20,9 (0+1+0+1)
2. Марті Олсбю-Ройселанн (Норвегія) — +0,5 (0+0+0+0)
3. Ліза Тереза Хаузер (Австрія) — +43,0 (0+0+0+1)

14. Юлія Джима (Україна) — +2.17,2 (0+0+2+1)
39. Олена Підгрушна (Україна) — +4.17,5 (0+0+2+0)

Напередодні українка Юлія Джима зайняла 10-те місце за підсумками спринтерської гонки на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі.