Кубок світу з біатлону. Українка фінішувала в топ-10 мас-старту в Антхольці

Падіння завадило Юлії Джимі зачепитися за медалі (Фото: biathlon.com.ua)

Відбувся жіночий мас-старт в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці.

Єдиною представницею України в гонці була Юлія Джима. Перед останнім вогневим рубежем українка йшла восьмою і могла зачепитися за медалі, але після прикрого падіння втратила кілька позицій та фінішувала в підсумку 10-ю.

Переможницею мас-старту стала француженка Жулья Сімон, яка в напруженій боротьбі на 0,2 секунди випередила шведку Ганна Еберг, трійку лідерів замкнула австрійка Ліза Тереза Хаузер.

Результати гонки:

1. Жюлья Симон (1+1+1+0) 37:05,5
2. Ханна Еберг (0+0+1+0) +0,2
3. Ліза Тереза Хаузер (0+0+1+0) +3,5

10. Юлія Джима (0+0+0+1) +56,6

Раніше Юлія Джима виграла срібло в індивідуальній гонці в італійському Антхольці, що стало першою для України медаллю в нинішньому сезоні на етапі Кубка світу з біатлону.

Редактор: Олег Телюк