Кубок світу з біатлону. Україна фінішувала в топ-10 змішаної естафети в Обергофі

Дмитро Підручний на завершальному етапі підняв Україну в топ-10 (Фото: biathlon.com.ua)

Збірна України зайняла 10-те місце в змішаній естафеті на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в Оберхофі.

Дар’я Блашко непогано стартувала, але на останньому колі програла багато позицій та передала естафету 12-ю. Олена Підгрушна на другому етапі покращила результат України на одну позицію.

Артем Прима, який виступав третім, не зумів закрити одну мішень та заробив коло штрафу, що відкинуло нашу збірну на 14-те місце.

Дмитро Підручний на завершальному етапі зумів відіграти чотири місця та фінішувати в топ-10.

Перемогу в напруженій боротьбі здобула Росія, яка на 0,7 секунди випередила Норвегію, а бронзу завоювала Франція.

10. Україна (1+8) +2:15,9

Напередодні Юлія Джима фінішувала 14-ю в гонці переслідування на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі.