Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Команда із села стала останнім учасником від України в Лізі Європи

Колос стартує в Лізі Європи з другого відбіркового раунду (Фото: ФК Колос)

У фінальному матчі плей-офф української Прем’єр-ліги за право участі в кваліфікації Ліги Європи Колос із села Ковалівка у овертаймі переміг Маріуполь та завоював путівку у єврокубки.

Протягом 90 хвилин основного часу команди не змогли виявити сильнішого, залишивши свої ворота на замку, тож переможця довелося визначати у овертаймі.

У додатковому часі сильнішим виявився Колос. На 95-й хвилині Антюх не без допомоги рикошету ударом головою відправив м’яч у сітку та приніс своїй команді перемогу і першу в історії клубу путівку у кваліфікацію Ліги Європи.

Клуб із Київщини стартує у Лізі Європи з другого відбіркового раунду.

Колос — Маріуполь 1:0
Гол: Антюх, 95

За підсумками сезону української Прем’єр ліги Шахтар потрапив у груповий турнір Ліги чемпіонів, а Динамо стартує у найпрестижнішому клубному турнірі з третього кваліфікаційного раунду. Зоря завоювала путівку у груповий раунд Ліги Європи, а Десна розпочне боротьбу у цьому євротурнірі із третього кваліфікаційного раунду.

У півфіналі плей-офф УПЛ за Лігу Європи Колос розгромив Дніпро-1 4:1, а Маріуполь переміг Олександрію 2:1.

Редактор: Олег Телюк