Колишні українські політв’язні закликали припинити політичний тиск на активістів

Колишні українські політв'язні закликали припинити політичний тиск на активістів

Фото: krymr.org

У Києві колишні політв’язні провели пресконференцію із закликом до влади припинити політичний тиск на активістів.

Колишні українські політв'язні закликали припинити політичний тиск на активістів

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Пресконференція пройшла в парку Шевченка, в ній взяли участь Ахтем Чийгоз, Олег Сенцов, Володимир Балух, Євген Панов, Володимир Жемчугов, Ігор Козловський, Микола Карпюк та Олександр Кольченко.

Колишні українські політв'язні закликали припинити політичний тиск на активістів

«Мені б дуже хотілося, щоб наша влада зосередилася не на переслідуванні активістів або політиків, а на побудову незалежної судової системи. У нас там дуже великі проблеми, вона (судова система – КР) майже нереформована. На реформу прокуратури. Вона повинна бути незалежною, але зараз ці процеси зупинилися. На реформу поліції. За шість років змінилася назва, але по суті реформи немає», – сказав Олег Сенцов.

Народний депутат України, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз закликав українську владу «не йти на поступки перед Росією».

«Ми там сиділи в тюрмах, щоб Україна могла повернутися в Крим, щоб Україна могла звільнити наших громадян, тому не потрібно йти на поступки перед Росією, перед ворогом. Потрібно посилювати нас, посилювати суспільство, армію, щоб у нас була сила, і щоб ворог нас боявся. Ось нас ворог боявся, хоча ми були у нього в руках. Коли влада зрозуміє, що без Криму нема України – то тоді вона буде відчувати свою відповідальність перед народом України », – сказав Чийгоз.

Як повідомив у Facebook колишній політв’язень Микола Карпюк, учасники акції закликали до звільнення фігурантів кримінальної справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.