Кличко закликав користуватися метро після відкриття тільки в разі потреби і з дотриманням правил безпеки

Кличко закликав користуватися метро після відкриття тільки в разі потреби і з дотриманням правил безпеки

Фото з відкритих джерел

Мер Києва Віталій Кличко закликав киян після відновлення роботи метрополітену користуватися ним тільки за необхідності й з дотриманням при цьому всіх правил безпеки.

На цьому наголосив Кличко під час онлайн прес-конференції, передає Інтерфакс-Україна.

“Київ, як і багато інших міст країни, почав впроваджувати послаблення обмежень. Але я хочу звернутися до киян: ті, хто поки що можуть працювати дистанційно, продовжуйте це робити. Тому що так безпечніше для вашого здоров’я. Роботодавці теж мають подумати про безпеку своїх співробітників. Оптимізуйте час їх перебування на роботі. Дотримуйтесь правил і санітарних норм. Давайте не обвалимо зараз ситуацію, бо вірус не відступив”, – зауважив Кличко.

Він зазначив, що з ослабленням обмежень багато хто вже вийшов на роботу, але транспортна ситуація в столиці поки що складна. Саме тому він звернувся до уряду про відкриття метро в Києві.

“Але хочу наголосити: це не означає, що ним треба буде користуватися, не враховуючи ситуації, в якій ми живемо вже понад два місяці. Будьте розсудливими, думайте насамперед про свою безпеку! Так, метро працює в багатьох містах Європи. Але там немає натовпу, і люди користуються тільки за необхідності й дотримуються правил”, – зазначив мер.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.