Кабмін має невідкладно забезпечити додаткові запаси продовольства у держрезерві, – РНБО

Кабмін має невідкладно забезпечити додаткові запаси продовольства у держрезерві, - РНБО

Фото: rnbo.gov.ua

Під час наради, присвяченій обговоренню питань продовольчої безпеки держави, Олексій Данілов звернув увагу Кабінету Міністрів України на нагальну необхідність перегляду системи формування держрезерву.

Про це повідомляє пресслужба Ради національної безпеки і оборони України.

“Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов направив Прем’єр-міністрові України Денисові Шмигалю лист із проханням доручити Міністерству розвитку економіки та сільського господарства разом з відповідними державними органами опрацювати питання щодо доцільності перегляду номенклатури продовольчої групи товарів та, у разі необхідності, збільшення переліків товарних груп і обсягів їх накопичення у системі держрезерву”, – йдеться у повідомленні.

Пресслужба зазначає, що питання продовольчої безпеки держави в контексті реалізації заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, є пріоритетним і перебуває на контролі у Президента України Володимира Зеленського.

“Глава держави постійно акцентує увагу органів влади на необхідності сталого та гарантованого забезпечення продовольством усіх українських громадян, і карантинні заходи не можуть впливати на стабільність цього процесу”, – наголошують в РНБО.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.