«Гнилий вчинок». Футболіст Динамо розкритикував гравця Шахтаря за роман з ексдівчиною свого одноклубника

Про відносини Бондаря і Савіної стало відомо в серпні (Фото: Даша Савіна via Instagram)

Півзахисник Динамо Георгій Цітаішвілі висловився щодо відносин захисника Шахтаря Валерія Бондаря з колишньою дівчиною свого одноклубника Владислава Супряги Дариною Савіної.

Відповідаючи на питання в інтерв’ю You-Tube-каналу ОТДУШИВДУШУ про те, чи відбив її Бондар у Супряги, гравець київського клубу заявив, що не хоче про це говорити.

“Це не моє, по-перше. Я знаю інформацію. Знаю в принципі все, що було. Якщо хочете запитати – або в Супряги, або в нього запитаєте”, – додав Цітаішвілі.

Читайте також:
Експодруга гравця Динамо. Дівчина захисника Шахтаря поділилася пікантними фото з відпочинку

За словами півзахисника, “футбол – як якесь село”, тому всі знають про те, хто і що зробив, і в цій ситуації він підтримав одноклубника.

“Це ненормально для мене особисто. Я прокоментував, не написав йому щось погане. Просто виказав, що це некрасиво”, – зізнався Цітаішвілі.

Гравець Динамо зазначив, що, наскільки він знає, Бондар і Супряга не повинні спілкуватися, а його одноклубник зустрічався із Савіною п’ять років.

“Бог все бачить, все знає. Це гнилий вчинок, я вважаю. Історію, яку знаємо разом із [захисником Динамо Денисом] Поповим, ми своїми очима це бачили. Не те, що нам хтось сказав. Ми реально це бачили. Ми знали ще давно, що так було. У мене в подальшому не буде таких відносин з цією людиною, як було раніше”, – резюмував Цітаішвілі.

Читайте також: &nbspФутболіст Динамо провів вечір з однією з кращих і найкрасивіших спортсменок України — фото

Про розставання з Супрягою Савіна розповіла в червні 2020 року. У серпні стало відомо, що Бондар почав зустрічатися з колишньою дівчиною гравця Динамо, з яким вони разом виступали у молодіжній збірній України, що в 2019 році стала чемпіоном світу.

Редактор: Андрій Синявський
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.