Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Футболіст збірної України першим голом зі штрафного в чемпіонаті Італії допоміг своєму клубу виграти — відео

Малиновський вийшов на заміну в перерві матчу проти Парми (Фото: REUTERS/Alberto Lingria)

Провідний півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив свій перший м’яч у чемпіонаті Італії в складі Аталанти.

Гравець центру поля почав поєдинок 37-го туру проти Парми в запасі, але в перерві вийшов на заміну за рахунку 0:1 на користь суперника.

Вже на 70-й хвилині Аталанті вдалося відновити рівновагу, коли сам Малиновський ударом зі штрафного пробив точно у ворота.

На 84-й хвилині команда українського футболіста змогла вирвати перемогу, коли голом відзначився експівзахисник харківського Металіста Алехандро Гомес.

Цей успіх дозволив Аталанті піднятися на друге місце з відставанням в п’ять очок від Ювентуса, який вже став чемпіоном. На два бали від неї відстає Інтер, в якого ще є матч в запасі.

У минулому турі нереалізований Малиновським пенальті коштував Аталанті перемоги над Міланом в чемпіонаті Італії.

Редактор: Андрій Синявський