Форвард збірної України після розставання з Динамо забив 2 м’ячі і зробив асист у першому матчі за новий клуб — відео

Кравцю вистачило всього 40 хвилин, щоб взяти участь у трьох голах своєї команди (Фото: ФК Динамо via Facebook)

Форвард збірної України Артем Кравець, який минулого тижня залишив Динамо, відзначився дублем і результативною передачею в першому матчі за свій новий клуб Коньяспор.

Команда 31-річного українця зустрічалася з одним із грандів турецького футболу Бешикташем.

Перший тайм матчу завершився з рахунком 1:0 на користь команди українця.

Після перерви Кравець збільшив перевагу своєї команди, потім віддав гольовий пас на Левана Шенгелію і забив четвертий м’яч своєї команди, реалізувавши пенальті.

Бешикташу вдалося забити гол престижу в самій кінцівці зустрічі.

Цікаво, що Кравцю вистачило всього 40 хвилин, щоб взяти участь у трьох голах своєї команди. Він вийшов на заміну на 50-й хвилині матчу.

Для Коньяспора ця перемога стала першою в новому сезоні. Раніше він зіграв внічию з Генчлербірлігі (0:0).

Повідомлялося, що колишня дружина Кравця Анна пояснила розставання футболіста з київським Динамо.

Редактор: Євген Нещерет