Друга невдача на турнірі. Збірна Іспанії не змогла обіграти команду Польщі в матчі Євро-2020 — відео

Для Іспанії це друга нічия на турнірі, поляки взяли перше очко (Фото: REUTERS / David Ramos)

Збірна Іспанії зіграла внічию з національною командою Польщі з рахунком 1:1 у матчі другого туру групового раунду Євро-2020.

Підопічні Луїса Енріке забили свій перший гол на турнірі на 25-й хвилині. З пасу Жерара Морено ворота Войцеха Щенсни з близької відстані розстріляв Альваро Мората.

Поляки відігралися на 54-й хвилині. Роберт Левандовськи вразив ворота Унаї Сімона ударом головою, вигравши боротьбу в повітрі у Емеріка Ляпорта.

Через чотири хвилини іспанці отримали шанс знову вийти вперед, але Жерар Морено ударом з пенальті потрапив у стійку. Мората, граючи на добиванні, у ворота не влучив.

Вирвати перемогу в час, що залишився, жодна з команд не змогла. Для Іспанії це друга нічия на турнірі, поляки взяли перше очко.

Іспанія – Польща 1:1
Голи: Мората, 25 – Левандовськи, 54

Напередодні в іншому матчі групи E збірна Швеції обіграла команду Словаччини.