Домашній арешт для Стерненка оскаржили адвокати

Домашній арешт для Стерненка оскаржили адвокати

Фото Руслана Канюки, “День”

Сторона захисту подала апеляцію на обраний судом запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту для активіста Сергія Стерненка.

Про це повідомив адвокат Микола Ореховський, передає Укрінформ.

“Так, звісно, вже була подана апеляція. Розглядатимуть у Київському апеляційному суді на Солом’янській площі”, – зазначив він.

15 червня Шевченківський районний суд міста Києва обрав Стерненку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. При цьому, за словами активіста, місцем перебування на домашньому арешті в ухвалі суду було вказано “військову частину в Одесі”, за місцем прописки, але його “туди не пускають, бо це режимний об’єкт”.

“Цю ухвалу неможливо виконати”, – наголосив активіст і зазначив, що через її невиконання прокурори потім можуть “просити утримання під вартою”.

Згодом прокурор у справі подав клопотання про зміну адреси домашнього арешту.

У вівторок, 16 червня, суддя Шевченківського райсуду Києва Олена Мєлєшак задовольнила клопотання прокурора у справі Стерненка щодо зміни адреси для виконання запобіжного заходу із місця прописки в Одесі на місце проживання в Києві.

Водночас Стерненко зазначив, що відповідно до судового рішення, контроль за дотриманням активістом запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту залишився за поліцією Одеси.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.