До затриманих кримських татар не пускають адвокатів

До затриманих кримських татар не пускають адвокатів

Фото: crimean-solidarity.org

Адвокати чотирьох затриманих силовиками кримських татар направили скаргу до «прокуратури» у зв’язку з тим, що «влада» не допускає їх до своїх підзахисних і приховує місцезнаходження затриманих.

Про це повідомляє Кримська солідарність.

«Айдер (Кадиров – ред.) уже більше двох з половиною годин перебуває в будівлі ФСБ. Доступу до нього адвоката Олексія Ладіна досі немає. Направлено звернення до прокуратури», – йдеться в повідомленні.

Крім Олексія Ладіна, адвокати Еміне Авамілєва, Марлен Халіков і Сафіє Шабанова також направили скаргу до так званої прокуратури Криму.

За даними Кримської солідарності, батько Айдера Кадирова Ахмаджон Кадиров зателефонував до поліції і залишив заяву про зникнення сина.

«Біля входу в будівлю ФСБ сім’я упізнала співробітника, котрий був присутній на слідчих заходах вранці в їх домоволодінні. Однак на прохідній у ФСБ стверджують, що людей з такими прізвищами та іменами сюди не доправляли», – інформує Кримська солідарність.

За словами батька Айдера Кадирова, за машинами співробітників ФСБ їхали слідом їх машини і бачили, як у Сімферополі вони заїхали в управління ФСБ.

«Ми знаємо, що вони тут. За машинами співробітників із Нижньогірського району їхали наші хлопці й бачили, як у двір заїхали ці машини. Бачили як Skoda з Судака приїхала сюди. Тому ми нікуди звідси не підемо», – сказав батько Кадирова.

Зокрема, за даними Кримської солідарності, близько 9.40 автомобіль ГАЗель, в якому знаходився Кадиров, заїхав у двір будівлі УФСБ на вул. Франка, проте черговий ФСБ повідомив, що він не має інформації про затримання Кадирова.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.