“Динамо” вибили з Чемпіонату України рівненський “Верес” із рахунком 4:0

"Динамо" вибили з Чемпіонату України рівненський "Верес" із рахунком 4:0

Фото uaf.ua

Футболісти київського «Динамо» здобули упевнену перемогу над рівненським «Вересом» у матчі другого туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Зустріч пройшла на столичному НСК «Олімпійський» і завершилася на користь «біло-синіх» з рахунком 4:0, передає “Укрінформ”.

Авторами голів стали Денис Попов, який відзначився на 4-й хвилині, Денис Гармаш (6), Олександр Тимчик (42) та Віктор Циганков (86, з пенальті).

У понеділок, 2 серпня, відбудеться заключна зустріч 2-го туру. Зійдуться «Інгулець» із селища Петрове Кіровоградської області і луганська «Зоря».

Результати інших матчів туру:

«Львів» – «Шахтар»  (Донецьк) – 0:3, голи: Лассіне Траоре (73), Дентіньйо (85), Педрінью (90+5);

«Колос» (Ковалівка) – «Металіст 1925» (Харків) – 1:0, гол: Денис Костишин (72);

«Минай» – «Олександрія» – 1:0, гол: Олег Вишневський (90);

«Чорноморець» (Одеса) – «Дніпро-1»  – 0:3, голи: Олександр Піхальонок (40), Валерій Дубко (51 – автогол), Володимир Адамюк (61);

«Маріуполь» – «Десна» – 1:2, голи: Андрій Кулаков (65) – Пилип Будківський (71), Денис Безбородько (90+2);

«Ворскла» (Полтава) – «Рух» (Львів) – 2:0, голи: Олександр Скляр (42-а хвилина), Руслан Степанюк (60).