«Динамо і НСК Олімпійський тільки виграють». Шахтар хоче довгостроково проводити домашні матчі в Києві

Шахтар вже кілька місяців грає на НСК Олімпійський (Фото: ФК Шахтар)

Шахтар має намір укласти довгостроковий контракт із київським стадіоном НСК Олімпійський для проведення там своїх домашніх матчів.

В інтерв’ю Інтерфакс-Україна генеральний директор донецького клубу Сергій Палкін заявив про те, що з ареною вже є певні домовленості про спробу спільно зробити на ній газон європейського рівня.

Читайте також: &nbspІнтер — Шахтар. Де і коли дивитися матч Ліги Європи

“Шахтар вже кілька місяців грає на НСК Олімпійський. Ми зараз ведемо переговори, щоб укласти довгостроковий контракт, від якого, я вважаю, і Динамо Київ, і стадіон тільки виграють”, – переконаний Палкін.

На думку функціонера, це буде добре і для збірної України, що вже обговорювалося з її головним тренером Андрієм Шевченком.

Читайте також: &nbspІнтер — Шахтар. Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

“Є також і інші ідеї по взаємній співпраці зі стадіоном. Що стосується Динамо, то в них особливе пріоритетне право вибору ігрового дня, якщо за календарем наші ігри потрапляють на одне і те ж число”, – зазначив Палкін.

Раніше Шахтар проводив домашні матчі в Харкові на місцевому стадіоні Металіст, після чого кінцівку нинішнього сезону в українській Прем’єр-лізі зіграв у Києві.

Редактор: Андрій Синявський
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.