Динамо драматично вийшло до півфіналу Кубка України після перемоги над Колосом — відео

Динамо і Колос визначили переможця в серії пенальті (Фото: ФК Динамо via Facebook)

Динамо в серії пенальті переграло Колос та вийшло до півфіналу Кубка України.

Господарі закономірно з перших хвилин заволоділи перевагою, а вже під кінець першої чверті години ледь не забили, але Циганков пробив повз ворота.

На цьому гра дещо заспокоїлася, проте на початку другого тайму київська команда активізувала спроби пробити ворота гостей.

Ближче до кінця основного часу ці спроби стали більш гострими. Так, на 73-й хвилині Шапаренко класно пробив зі штрафного, але м’яч пролетів поруч з дев’яткою.

На 86-й і 87-й хвилинах відзначитися в Динамо міг Бєсєдін, але якщо спершу він пробив повз дальньої стійки, то потім після його удару Колос врятував голкіпер Волинець.

Оскільки в основний час переможця не було визначено, суперники провели додаткові 30 хвилин, але й по їх завершенні командам не вдалося забити.

Тому все вирішилося в серії післяматчевих пенальті, переможцем в яких вийшло Динамо. Хоча в господарів не забили Лєднєв і Караваєв, гостей підвели невдалі удари Задої, Гавриша та Ільїна.

Динамо — Колос 0:0 (по пенальті – 4:3)

Динамо: Бойко — Караваєв, Забарний, Сирота, Миколенко (Тимчик, 116) — Сидорчук (Андрієвський, 116) — Циганков (Родрігес, 25), Шапаренко, Буяльський, Де Пена (Лєднєв, 67) — Бесєдін (Супряга, 96)

Колос: Волинець — Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець — Богданов (Нгамба, 90+2), Задоя — Данфа (Ільїн, 74), Д. Костишин (Мілько, 115), Антюх — Лисенко (Оріховський, 81)

Попереджені: Де Пена, Родрігес — Золотов, Д. Костишин, Богданов, Чорноморець

Першим півфіналістом Кубка України стала Зоря, яка на виїзді перемогла Верес з рахунком 2:1.

Редактор: Андрій Синявський