Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Чемпіонат Італії. Ювентус сенсаційно програв, Лаціо перервав п’ятиматчеву безвиграшну серію — відео

Ювентус програв, а Роналду не забив (Фото: REUTERS/Jennifer Lorenzini)

В двох заключних матчах 35 туру чемпіонату Італії Ювентус поступився Удінезе 1:2, а Лаціо з таким же рахунком переміг Кальярі.

Ювентус поступився Удінезе та не використав шанс достроково стати чемпіоном Італії. Туринський клуб продовжує лідирувати з відривом від другого місця, на якому розмістилася Аталанта Руслана Малиновського, на шість очок та може завоювати золоті медалі вже в наступному турі в грі проти Сампдорії.

Лаціо переміг Кальярі з рахунком 2:1 та перервав чорну смугу клубу з чотирьох поразок та однієї нічиєї у останніх п’яти турах. За три тури до кінця чемпіонату римський клуб відстає на одне очко від третього Інтера та на два — від другої Аталанти.

Удінезе — Ювентус 2:1
Голи: Несторовскі, 52, Фофана, 90+2 — Де Лігт, 42

Лаціо — Кальярі 2:1
Голи: Мілінковіч-Савіч, 47, Іммобіле, 60 — Сімеоне, 45

Турнірна таблиця

Напередодні в рамках 35 туру Серії А Наполі програв Пармі 1:2, а Інтер не зміг перемогти Фіорентину — 0:0.