Чемпіонат Іспанії. Атлетіко драматично переміг аутсайдера, Реал відірвався від Барселони — відео

Реал відстає від лідера на два очки (Фото: REUTERS/Susana Vera)

Відбулися п’ять матчів 34 туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Атлетіко у непростому матчі втримав перемогу з рахунком 1:0 над Ельче та залишився лідером Прімери.

Господарі мали шанс відібрати очки у «матрацників», але в компенсований арбітром час Фідель не реалізував пенальті.

На два очки від Атлетіко відстає Реал, який здолав Осасуну 2:0. «Вершкові» відкрили рахунок у матчі лише на 76-й хвилині після влучного удару Мілітао, а вже через чотири хвилини Каземіро подвоїв перевагу господарів та встановив на табло остаточний рахунок.

Гол: Льоренте, 23
Нереалізований пенальті: Фідель, 90+1 (Ельче)

Уеска — Реал Сосьєдад 1:0
Гол: Рамірес, 86

Реал — Осасуна 2:0
Голи: Мілітао, 76, Каземіро, 80

Турнірна таблиця

У попередньому турі Прімери Реал сенсаційно втратив очки в матчі з Бетісом (0:0).

Редактор: Олег Телюк