Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Баварія увосьме поспіль стала чемпіоном Німеччини

Martin Meissner/Pool via REUTERS

Баварія в меншості втримала перемогу над Вердером

Баварія з рахунком 1:0 обіграла на виїзді Вердер в рамках 32-го туру Бундесліги і достроково завоювала восьмий поспіль титул чемпіона Німеччини.

Гості вийшли вперед на 43-й хвилині, коли передачею Боатенга з глибини поля скористався Левандовські, який і пробив у сітку чужих воріт.

Уболівальникам мюнхенського гранда довелося понервувати після 79-ї хвилини, на якій арбітр вилучив з поля за друге попередження Альфонсо Девіса.

Отримавши більше можливостей врятуватися від поразки, Вердер створив момент на останньому оберті секундної стрілки основного часу, проте Нойер врятував Баварію і вніс свою лепту в завоювання чемпіонства.

В іншому матчі туру Боруссія Менхенгладбах з рахунком 3:0 розгромила на своєму полі суперника Шахтаря по 1/8 фіналу Ліги Європи Вольфсбург і повернулася в зону Ліги чемпіонів на четверту сходинку.

Вердер — Баварія 0:1

Гол: Левандовські, 43

Боруссія М — Вольфсбург 3:0

Голи: Хофманн, 10, 30 Штіндль, 65